fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

#надихайся_тут

#надихайся_тут

Як соціальний проєкт "ЛАСКА" передав на благодійність більше 1,2 млн грн та 500 тонн одягу

Благодійний магазин “ЛАСКА” був заснований 2011 року в Києві. Мета проєкту — стати частиною позитивних суспільних змін у місті, зменшуючи об’єми текстильного сміття та  допомагаючи тим, хто не має можливості забезпечити себе. Організація співпрацює з розподільчими фондами,…

Як унікальна Педагогічна ферма у Золочеві допомагає 60 родинам, які мають дітей з ментальною інвалідністю

Благодійний фонд «Милосердний самарянин» працює у містечку Золочів Львівської області з 2008 року (офіційно зареєстрований у 2012). Заснував його при церкві Блаженного Миколая Чарнецького священник УГКЦ, військовий капелан, отець Михайло Сукмановський разом зі своєю дружиною…

В умовах пандемії Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» створює умови для безпечних пологів жінкам з патологіями серця

Ще недавно жінкам, які мають складні патології серця, лікарі не радили народжувати дітей, бо йшлося про ризик для життя і матері, і немовля. Згодом це стало можливо, принаймні в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова в Києві, де працюють…

Коли громада ДІЄ. Як декілька жінок намагаються розбудовувати свою ОТГ, продукуючи плідні ідеї

Олена Самойленко, спеціальний кореспондент Платформи "Маркетплейс" Коли три небайдужі мешканки Івано-Франківщини, що мають спільне ім’я Марія і народились одна за однією у серпні, вересні та жовтні, оформлювали документи на громадську організацію, держреєстраторка сказала, що…

«Хліб мого міста» від БФ «ЛАСКА» стає візитівкою Миколаєва

Зазвичай діяльність громадських організацій максимально залежить від донорських коштів, хоча, як відомо, існує ще декілька розповсюджених варіантів отримати фінансування для дійсно важливих ініціатив. Один з них – створення соціального підприємства. Цей новий для українського…

Завдяки «Сусідським вартам» кількість правопорушень в двох селах на Київщині зменшилась на 70%

Одна з розповсюджених моделей поведінки в Україні полягає в тому, щоб критикувати владу, при цьому залишаючись осторонь проблем, які заважають жити. Але є й приклади громад, що вважають прислів’я «Моя хата з краю…» хибним і переконливо доводять, що благоустрій і стабільність є…

«Захист» з Херсона залучив населення, бізнес і донорів допомагати лікарям в боротьбі із Covid-19

Коли в березні 2020-го року пандемія Covid-19 спричинила локдаун в Україні, багато хто розгубився. Коронавірус став певним тестом на спроможність вирішувати нагальні питання для багатьох державних систем, і в першу чергу, – системи охорони здоров’я. Саме навесні 2020-го медична…

Під час пандемії ФГ «Подільська громада» утримав медичну систему Вінниччини, поки державна машина налаштовувала закупівлі

Серед усіх нагальних питань, що зазвичай суспільство вирішує за допомоги благодійників, питання здоров’я завжди найбільш болючі і актуальні. Тим паче, коли йдеться не про окреме життя, а про загальнолюдську небезпеку враження новим недослідженим вірусом, яким став COVID-19. Саме…

Кожного місяця близько 300 людей отримують безоплатну юридичну допомогу від «Чугуївської правозахисної групи»

Епідемія COVID-19 і пов’язані з нею карантинні заходи суттєво вплинули не тільки на свободу пересування українців, а і на низку інших прав і свобод. До того ж, під час обмежень, які тривають вже других рік, зменшились можливості скористатись професійною юридичною допомогою, бо…

«Фонд розвитку громад» з Краматорська допомагає людям з інвалідністю отримувати потрібні послуги і задоволення від життя

Пандемія COVID-19, що майже одночасно охопила весь світ, змінила сутність багатьох понять і додатково підсилила необхідність надання соціальних послуг  традиційно вразливим групам населення. До них зазвичай відносять людей з інвалідністю, багатодітні сім’ї, дітей,…

26 дітей на Луганщині лишились з батьками і не повернулись до інтернатів після роботи з родинами спеціалістів СОС Дитячі Містечка

Не зважаючи на реформу інтернатної системи, яка триває в Україні з 2017 року, понад 34 тисячі дітей досі живуть і виховуються у інтернатах. За статистикою, якщо батьки живі, то віддають своїх дітей до інтернатів найчастіше через брак соціальних послуг та неспроможність…

Під час пандемії ГО «Радуга» допомогла мешканцям 13 громад відчути, що життя має колір

З початку російської агресії на Сході України, коли в містах і селах з’явились переселенці, ГО «Радуга» з Дружківки (Донецька область) стала допомагати їм, роздаючи гуманітарну допомогу. Проте згодом зрозуміли: не менш, ніж матеріальне, людям потрібна психологічна підтримка, тим…

«Жінки майбутнього» протидіють насильству в родинах і пропагують нетерпимість до нього

Потерпати від психологічного тиску українці стали від самого початку карантину навесні 2020-го року.  Більше того, в деяких прошарках суспільства проблеми, пов’язані із пандемією, додалися до вже існуючих, і погіршили стан. Зокрема, соціальна дистанція, економічна «пауза» і…

Донецький молодіжний дебатний центр під час карантину посприяв запуску навчання он-лайн на Сході України

Пандемія коронавірусу і пов’язані з нею карантинні заходи в Україні спричинили кризу не тільки в економіці і системі охорони здоров’я, а і в освітній галузі. До дистанційного навчання навесні 2020 року не були готові ані школярі, ані шкільні вчителі, ані інфраструктура. Окрім…