Новини

В Україні стартувала програма «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018- 2021), що спрямована на підтримку системних демократичних реформ шкільної освіти в Україні. Її реалізовують Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, «Центром освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».

Програма працюватиме за такими напрямками:

  • «Демократична школа: демократизація і розвиток інституційної спроможності шкіл в умовах децентралізації управління освітою та розширення автономії»
  • «Демократична школа: пілотування нових навчальних програм для 5-9 класів»
  • «Демократична школа: онлайн-ресурси з розвитку демократичних компетентностей»
  • «Демократична школа: підтримка освітньої політики та забезпечення якості».

ІСАР Єднання долучається до реформи в українській освіті: наступних чотири роки ми розроблятимемо платформу для онлайн-навчання. Щоб привітати партнерів із офіційним запуском Програми до офісу ІСАР Єднання завітала директорка Європейського центру ім. Вергеланда Ана Перона-Ф'єльдстад. Згодом Володимир Шейгус і Ана Перона-Ф'єльдстад приєдналися до конференції з нагоди запуску програми, де їх привітала Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич: