fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Новини

ІСАР Єднання як стратегічний партнер Європейського Союзу у межах проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine)  запускає третій конкурс грантів «Загальна підтримка організацій громадянського суспільства» і запрошує українські організації до участі.

 

3 FB

Ми хочемо дати загальну підтримку організаціям під час викликів та непередбачуваних ситуацій. І таким чином забезпечити організаціям можливість безперервно виконувати свою місію, а не виживати від проєкту до проєкту в складних умовах.

Ми посилимо організаційні, технічні, комунікативні та адвокаційні спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері демократії, врядування та прав людини. А також хочемо, щоб організації розвинули свій потенціал і відігравали провідну роль у своїх громадах на національному рівні, вирішували проблем і протистояли викликам у мінливому середовищі.

 Специфічними завданнями цього типу гранту є:

  • сприяти розвитку технічних спроможностей ОГС, необхідних для реалізації їхніх місій, нарощуванню їхнього впливу на обласному і, подекуди, на національному рівнях;
  • сприяти розвитку організаційних спроможностей, зміцненню сталості ОГС та нарощуванню довіри до ОГС від цільових груп, потенційних партнерів та населення;
  • сприяти розвитку комунікативних та адвокаційних спроможностей ОГС, в тому числі сприяти розвитку спроможностей ОГС до впливу на місцеві політики, зокрема, через встановлення діалогу та співпраці з різними стейкхолдерами (місцевою владою, органами державної влади, підприємцями, тощо).

Детальне «Запрошення до участі» можна завантажити за посиланням тут

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій для розгляду на першому засіданні 10 жовтня 2020 року.

Очікується, що термін реалізації проєктів за цим конкурсом складе від 12 до 18 місяців

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу:  grant@ednannia.ua.