ІСАР Єднання реалізовує програму малих грантів, спрямовану на підтримку ініціатив зі зміцнення громадської безпеки, забезпечення доступу до правосуддя та верховенства права. Програма виконується за фінансової підтримки "Програми відновлення та розбудови миру"Програми розвитку ООН в Україні та триватиме до кінця 2018 року.

Одним із ключових напрямків діяльності ПРООН – зміцнення особистої та громадської безпеки і забезпечення поваги до прав людини, верховенства прави та доступу до правосуддя громадян, зокрема уразливих груп населення, на територіях, що постраждали від конфлікту, за принципом «знизу до гори» і з урахуванням прав людини. 

Головним завданням ІСАР Єднання у межах виконуваної програми є - адміністрування процесу та створення ефективного механізму супроводу реалізації малих грантів, що націлені на розвиток та розбудову миру, забезпечення поваги до прав людини і верховенства права, а також зміцнення громадської безпеки. Програма реалізовуватиметься у Донецькій (підконтрольні Уряду України території), Луганській (підконтрольні Уряду України території) та Житомирській областях.

Конкурс малих грантів для підтримки молодіжних платформ 

Конкурс грантів "Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції"