ІСАР Єднання реалізовує програму малих грантів, спрямовану на підтримку ініціатив зі зміцнення громадської та особистої безпеки, посилення соціальної згуртованості, покращення доступу до правосуддя, посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнертва. Програма виконується за фінансової підтримки "Програми відновлення та розбудови миру"Програми розвитку ООН в Україні та триватиме до кінця 2019 року.

Одним із ключових напрямків діяльності ПРООН – зміцнення особистої та громадської безпеки і забезпечення поваги до прав людини, верховенства прави та доступу до правосуддя громадян, зокрема уразливих груп населення, на територіях, що постраждали від конфлікту, за принципом «знизу до гори» і з урахуванням прав людини. 

Головним завданням ІСАР Єднання у межах виконуваної програми є адміністрування процесу та створення ефективного механізму супроводу реалізації малих грантів, що націлені на зміцнення громадської та особистої безпеки, посилення соціальної згуртованості, покращення доступу до правосуддя, посилення взаємодії поліції та громади на засадах партнертва. Програма реалізовуватиметься у Донецькій (підконтрольні Уряду України території) та Луганській (підконтрольні Уряду України території) областях.

У червні 2019 року ІСАР Єднання планує оголосити 4 грантові конкурси для неприбуткових організацій, що зареєстровані на території Донецької та Луганської областей (підконтрольні Уряду України території):

  1. ЗМІЦНЕННЯ ОСОБИСТОЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ
  2. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ
  3. ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ
  4. ПІДТРИМКА ВЗАЄМОДІЇ ПОЛІЦІЇ І НАСЕЛЕННЯ НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА

Максимальна сума гранту, на яку зможуть претендувати учасники конкурсу залежить від спрямованості проекту:

  • базові проекти без інфраструктурної складової - 87000,00 гривень;
  • інфраструктурні проекти – 174 000,00 гривень.

Загальний грантовий пул усіх чотирьох конкурсів складатиме 6 235 000,00 гривень, з яких 1 044 000,00 гривень складатиме пул інфраструктурних проектів.