fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

ІСАР Єднання запрошує представників та представниць громадських та благодійних організацій, волонтерських ініціатив, гуманітарних штабів, міжнародних партнерів, українські фонди та донорів, центральні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, бізнес, медіа та всіх небайдужих до долі України на Форум громадянського суспільства "Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України". 

  Доля українців та України вирішується наживо, в цю хвилину, і ми є свідками цих історичних процесів. Майбутнє примарне, ми втратили спроможність планувати своє особисте життя, чи можемо спроєктувати майбутнє країни? Не лише можемо, але маємо це робити! Мета нашого Форуму  об’єднати зусилля, скоординувати дії і накреслити обриси нашого майбутнього. Тут ви дізнаєтеся, що можна зробити, аби наблизити перемогу та як проявити себе громадянином в дії. 

   Ми всі маємо непохитну віру у перемогу, але віри замало, потрібні дії, тому перший вектор – наближаємо перемогу (адвокація зброї, міжнародна коаліція, боротьба з пропагандою). Другий вектор – раннє відновлення тих сфер, які потребують швидкої підтримки (люди, критична інфраструктура, безпека у всіх сферах). Третій вектор – модернізація – ми не прагнемо відбудувати те, що непотрібно і було неефективне, ми хочемо змін, реформ і модернізації. Це змісти, які ми закладаємо в тему  Форуму громадянського суспільства "Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України".

 • КОЛИ: 30 травня 2023
 • ДЕ: м. Київ, комплекс "Мистецький арсенал", (вул. Лаврська, 10-12)

Формат події: наживо (окремі панелі будуть транслюватися в прямому ефірі)

Трансляція панельних дискусій і програма на лендінгу Форуму https://forum.ednannia.ua/

Реєстрація на Форум тут https://forms.gle/1SiPUmdMsekWFkSv8

Основні теми, які будемо підіймати на ФОРУМІ:

  • Перемога і все що наближає до неї. Зокрема, підтримка міжнародної коаліції, адвокація зброї та фінансової підтримки, протидія російській гібридній агресії у міжнародних інституціях та академічних колах, підтримка ЗСУ, справедливий суд над воєнними злочинцями, покарання росії та компенсації для потерпілих
  • Раннє відновлення. Обговоримо теми про допомогу ВПО, гуманітарну допомогу, соціальну згуртованість, відбудова інфраструктури і контроль з боку громадянського суспільства за цим; реабілітація та невідкладна психологічна допомога населенню, у тому числі ветеранам
  • Економіка. Що для нас вкрай важливо після перемоги?  Адвокація реформ для лібералізації економіки, зняття обмежень і зміна фокуса на підтримку бізнесу, а не його карання; сприяння запуску переміщених бізнесів; просвіта важливості економічної свободи та підприємницької ініціативи
  • Демократія. Сенс, який ми закладаємо в цю тематику,  – демократія можлива лише в дії і в нас вона проявляється в активному виборюванні своїх прав та свобод, формується з присмаком крові. Обговоримо доступ до інформації та свободу слова, розвиток незалежних медіа;  участь громадянського суспільства у прийнятті рішень; як підтримувати громадянське суспільство та розвивати культуру волонтерства.  
  • Національна ідентичність, культура – це тема у нас буде пронизувати кожну дискусію, адже наша перемога та відновлення стоятимуть на фундаменті культури, на сенсах, які ми закладаємо.  
  • Партнерство на місцевому рівні. Децентралізація – одна з успішних реформ в країні, бо українцям дали можливість бути господарями у своїх громадах. Тож спускаємося в регіони, вивчаємо потреби на місцях і посилюємо регіональні громадські ініціативи, вибудовуємо партнерства.
  • Людський капітал. Поговоримо про всі виклики демографічної кризи та про те, як навіть за кордоном лишатися українцем. Ччи наша «суперсила» легко адаптуватися та асимілюватися  не зіграє з нами злий жарт.

Що вас очікує на ФОРУМІ:

 • змістовні дискусії
 • виставки (соціальних бізнесів, арт-об'єктів, збережених від війни, кращих кейсів відновлення постраждалих громад силами ОГС)
 • кращі практики
 • майстерні (з проєктного підходу, дизайну та менеджменту, з краудфандингу та роботи на міжнародних платформах, посилення спроможностей ОГС для відновлення України) 
 • ярмарок
 • дитяча кімната
 • презентації та інші секції

Заохочуємо підписатися на сторінку події: https://fb.me/e/4oGG9mhe1, аби стежити за оновленнями та наповненням нашого з вами Форуму.

 

Форум громадянського суспільства проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з УНЦПД та ЦЕДЕМ; за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Термінова підтримка Європейського Союзу для громадянського суспільства», який впроваджується «Єднання»; у рамках проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії; за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках проєкту «Європейське Відродження України»; за фінансової підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії; за фінансової підтримки проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні; за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним демократичним інститутом, Міжнародним республіканським інститутом та Міжнародною фундацією виборчих систем; за фінансової підтримки «Агенції відновлення та розвитку» у рамках фінансування Європейського фонду демократії (EED); за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта; за фінансової підтримки Посольства США в Україні; за фінансування  Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проєкт Німецького фонду Маршалла. Інформаційний партнер: Громадське телебачення. 

Форум громадянського суспільства ФБ