fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

 

Запрошуємо організації громадянського суспільства до участі в конкурсі проєктних пропозицій "Громадянське суспільство задля перемоги та відновлення сталого розвитку".  

За допомогою цього конкурсу грантів ми маємо на меті посилити участь громадянського суспільства у процесах сталого відновлення України на національному та місцевому рівнях.  Ставимо завдання відібрати організації громадянського суспільства, які мають спроможність та потенціал для реалізації проєктів сталого відновлення національного та місцевого рівня. Такі організації повинні мати здатність ефективно комунікувати з громадськістю, засобами масової інформації та різними зацікавленими сторонами, зокрема з урядовими органами, міжнародними організаціями та іншими організаціями громадянського суспільства.

Бюджет одного проєкту може складати від 500 000 грн до 5 млн гривень. Максимальний період реалізації проєктів – до 1 вересня 2025 року.

Строк подачі заявок до 15 січня 2024 року 18:00 за київським часом

Пріоритетні сфери фінансування:

1. ПЕРЕМОГА: ініціативи спрямовані на розвиток організаційної спроможності ОГС та ініціативних груп, які здійснюють діяльність на підтримку сил оборони України, підтримку міжнародної коаліції, адвокації зброї та фінансової підтримки, протидію російської гібридної агресії на міжнародному рівні, справедливий суд над воєнними злочинцями, покарання росії та компенсації для потерпілих.

2. ДЕМОКРАТІЯ: ініціативи спрямовані на доступ до інформації, участь громадян у прийнятті рішень щодо відновлення на місцевому рівні, підтримку ролі громадянського суспільства та розвитку культури волонтерства, свободу слова та розвиток незалежних медіа.

3. ЕКОНОМІКА: підтримка ініціатив спрямованих на розвиток сприятливого правового середовища для малого та середнього бізнесу, розвиток економічної свободи та підприємливості серед населення, підтримку релокованих бізнесів.

4.БЕЗПЕКА: у рамках цього пріоритету планується підтримати одну організацію, що має досвід у проведенні успішних файндрейзингових кампаній, яка розробить та проведе широку кампанію міжнародного рівня, спрямовану на збір коштів для облаштування броньованих вуличних зупинок-укриттів в українських містах.Проєкт у рамках цього пріоритету має передбачати розробку детального плану кампанії, включаючи стратегію залучення донорів, комунікаційну стратегію та розподіл ролей і відповідальності, проведення широкої міжнародної комунікаційну кампанію з метою залучення уваги міжнародної спільноти до проблеми та необхідності облаштування броньованих вуличних зупинок-укриттів, розробку зручної системи для збору коштів, використовуючи електронні платформи, банківські перекази або інші доступні методи.

5.НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ: ініціативи спрямовані на посилення національної ідентичності засобами культури, неформальної освіти, молодіжної роботи та медіа грамотності , які мають на меті збереження, підтримку і розвиток культурних цінностей, традицій та спадщини задля формування почуття належності та об'єднання громадян навколо спільних цінностей та ідей. Ці ініціативи мають на меті змінити свідомість та поведінку громадян, посилюючи їх зв'язок з національною культурою, ідентичністю та спільними цінностями.

6.РОЗВИТОК СПІЛЬНОТ ТА МЕРЕЖУВАННЯ: ініціативи спрямовані на розвиток культури партнерства (довкола спільних цілей, на базі спільних цінностей), відновлення тяглості спадщини з діаспорою, підтримку ветеранського руху.

ДОДАТКОВИЙ ПРІОРИТЕТ: ПІДТРИМКА ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ У ПРОЦЕСІ ВІДНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ПАРТНЕРСТВО З ОГС: ініціативи спрямовані на комплексне відновлення різних сфер публічного врядування, що передбачають комплексну загальну оцінку завданої шкоди та розробку плану дій відновлення сфери. Такі ініціативи мають розроблюватись та подаватись до участі у конкурсі у партнерстві з ЦОВ та передбачати підхід до оцінки завданої шкоди не тільки матеріальної бази, а й процесів та послуг передбачених сферою.

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявкою можна за посиланням: Запрошення до участі

Конкурс проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Запис презентації конкурсу  https://fb.me/e/QQ5FQEt1