fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

№1. БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БФ «ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА»

«Дуже важливо, аби у фонді працювали віддані своєму місту та громаді люди. Адже ці люди є уособленням не лише фонду, а й міста. Дуже важливо, аби у фонді панувала атмосфера відкритості та затишку, аби кожен, хто туди зайшов, вийшов з бажанням повернутись. Дуже важливо, аби виконавча дирекція складалася не лише з професіоналів своєї справи, а й певною мірою психологів, тих, хто вміє вислухати, порадити і допомогти. Дуже важливо, щоб працівники фонду знали своє місто «з ніг до голови», і вміли надати потрібну інформацію тим, хто цього потребує…», - Андрій Дручинський, виконавчий директор фонду

№2. ФОНД ГРОМАДИ м. ЧЕРКАСИ

У 2012 році активістами шести громадських організацій міста було створено Черкаську міську громадську організацію «Фонд громади м. Черкаси». Важливим фактором який відіграв ключову роль у створенні Фонду громади м. Черкаси, є підтримка програми ІСАР Єднання «Школа фондів громад». Навчальні заходи та методична підтримка цієї школи суттєво вплинули на рішення зареєструвати та розвивати фонд громади.

№3. ГО "ВИБІР" (ФОНД ГРОМАДИ м.СТАХАНОВ)

Єдина громадська організація Стаханова, яка залучає ресурси на реалізацію громадських ініціатив протягом останніх 10 років, генерує та підтримує ці ініціативи в депресивному регіоні Донбасу, а також володіє власними медіа-ресурсами.

№4. АСОЦІАЦІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ ГРИЦЕВА"

Асоціація "Відродження Грицева" - це організація, яка динамічно розвивається і постійно вдосконалюється; об’єднує команду однодумців, створює можливості для їх самореалізації, разом ми досягаємо кращих результатів, керуючись загальнолюдськими цінностями та принципами. Ми прагнемо стати Фондом Громади Першого вибору як для приватних так і для юридичних осіб; радником і помічником, фондом громади, який розуміє потреби громади, проблеми та інтереси місцевих мешканців та пропонує ефективні рішення.

№5. ФУНДАЦІЯ ІМЕНІ КНЯЗІВ-БЛАГОДІЙНИКІВ ОСТРОЗЬКИХ

Фундація імені князів-благодійників Острозьких заснована в листопаді 1995 року з ініціативи 9-ти громадських організацій Рівненської та Волинської областей. Статус: регіональний благодійний фонд, недержавна неприбуткова незалежна організація. Напрямки діяльності: підтримка малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, залучення громадськості та комерційних структур до справи благодійності, розвиток філантропії, освітня діяльність, соціальне партнерство, реорганізація діяльності та ін.

№6. ЛИПОВЕЦЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ГРОМАДИ

Наш Фонд має вирішити завдання: створити потребу в благодійності індивіда (або в соціальній відповідальності корпорацій) до стану споживчого попиту, який, на відміну від звичайної потреби, забезпечений купівельною спроможністю; задовольнити цей попит у приватній/корпоративній філантропії громади; виробити у людини/корпорації бажання повторити благодійність. Окрема важлива задача – проводити соціологічні дослідження і моніторинг для визначення проблем громади. Фонд громади має допомогти людям наважитися на добрі справи, залишаючи бажання повторити.           

№7. ФОНД ГРОМАДИ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Ми допомагаємо звичайним людям з невеликими активами стати справжніми благодійниками та творити великі зміни в своїй громаді. Ми розвиваємо благодійність та філантропію в громаді крізь призму української культури та традицій. Ми допомагаємо простим мешканцям нашого міста повірити у власні сили, знайти однодумців та спільними зусиллями зробити життя в нашій громаді кращим.

№8. ФОНД ГРОМАДИ ПРИІРПІННЯ

"Ми здійснюємо невеличкі, але дуже важливі, інвестиції у проекти, чиї результати можуть бути важливими для будь-якого мешканця громади, а не у поточну допомогу окремим особам чи групам осіб, питому традиційній благодійності. Ми незалежні, нерелігійні, недержавні, неполітичні. Для нас важливо здійснювати неупереджений аналіз подій та настроїв у громаді, розуміти її проблеми та потреби. Нашою метою на наступний рік є продовжити рух у популяризації інвестування в місцеві ініціативи з локальних джерел, розвивати філантропію та формувати світогляд європейського громадянина в Приірпінні", - Анастасія Попсуй, виконавчий директор фонду.

№9. ФОНД ГРОМАДИ М.ХЕРСОН "ЗАХИСТ"

"Фонд засновано у березні 2003 року групою активістів неурядових організацій та представників місцевого бізнесу, які сповідують принципи соціальної відповідальності. З 2010 року фонд працює на принципах фондів громад. Десять років благодійної діяльності – це не лише безліч акцій та подій, а також - докладання чималих зусиль, щоб культура благодійництва стала потужним засобом розвитку громади, а прагнення безкорисливої допомоги було нормою, а не тимчасовою модою. Фонд стоїть на позиціях того, що велику роль у вирішенні проблем, які є в громаді, відіграє не гуманітарна допомога, що культивує в народі утриманські настрої, а мобілізація ресурсів громади", - Лариса Польська, голова правління фонду.

№10. ФОНД ГРОМАД ЛУГАНЩИНИ «ХОРС»

"Ми працюємо для людей! - це наша міссія. Наш принцип - Насправді дбати легко! - бо ми знаємо, що робити добрі справи, допомагати оточуючим, приймати участь у вирішенні загальних проблем, насправді під силу кожному, і для цього не обов’язково мати великі гроші, чи купу вільного часу. Достатньо бути просто небайдужим, бути просто людиною та намагатись допомагати іншим", - Анна Борова, голова правління фонду.