fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання»

(скорочено ІСАР Єднання)

ІСАР Єднання – українська громадська організація, яка вже 25 років розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні. Ми є одним з найбільших питомо українських грантодавців і щороку надаємо від 200 до 500 грантів для реалізації суспільно-корисних ініціатив по всій території України.  

Стратегічні напрямки нашої роботи – організаційний розвиток громадських і благодійних організацій, популяризація стратегічної філантропії у громадах, створення платформи для конструктивної міжсекторальної взаємодії.

Ми віримо, що створивши нові традиції професійності, доброзичливості та проактивності, можна зробити наше спільне життя кращим. Щоб збудувати достойне майбутнє ми вже сьогодні об’єднуємо досвід та надаємо можливості. Ми знаємо, що запорука гармонійного суспільства - у підтримці хороших громадських ініціатив.

Єднання - це наші філософія та місія, втілені у самій назві нашої ініціативи.

Ми працюємо для:

  • організацій громадянського суспільства та окремих експертів, діячів, активістів
  • міжнародних донорських організацій та проектів
  • міжнародних та українських бізнес-компаній

Наша місія:

Ми зрощуємо та єднаємо провідників нації, щоб вони змінювали та покращували якість життя людей. Таким чином громадські організації та благодійні фонди надають послуги своїм цільовим групам, які затребувані і вкрай необхідні.

Також ми навчаємо і сприяємо САМОЗАРАДНОСТІ організацій громадянського суспільства для того, щоб громадський сектор брав на себе відповідальність за власне існування, розвиток і результати своєї роботи. Таким чином громадянське суспільство стає драйвером змін, а також надійним партнером для держави і громадян у формуванні політик, демократичних процесів.  

Ми покращуємо правове середовище для діяльності організацій громадянського суспільства, щоб вони могли функціонувати і ефективно виконувати свої місії та цілі. Таким чином створюємо відкриті і прозорі інструменти для діяльності ОГС, що у свою чергу їх посилює і формує довіру людей.

Наші цінності:

  • Повага та відкритість у стосунках з клієнтами та партнерами.
  • Професійність, відповідальність, проактивність у робочих проектах.
  • Креатив, нові технології і постійне самовдосконалення – усюди і завжди!

Наші конкурентні переваги:

Професійність. Унікальний понад 20-річний досвід грантової, проектної, аналітичної діяльності. Згуртована, творча, приязна в спілкуванні команда. Порядність. Об’єднавчий імпульс, настільки потужний, що гуртує навіть опонентів.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС, ЩОБ:

• дізнатися, як зробити свою громадську ініціативу сталою;

• знайти донорів і партнерів; • навчитися бути професійним та впливовими;

• посилити свій організаційний розвиток.