fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

ЕКОСИСТЕМА РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА «ДІМ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

image 2024 02 26 22 41 24

Це екосистема, яка включає інструменти підтримки громадського сектору у вигляді гранту на організаційний розвиток, пошуку постачальників послуг, навчання та архів всіх досліджень, аналітичних матеріалів про українське громадянське суспільство, а також контент для натхнення і обміну досвідом. Також це фізичний простір у центрі Києва для проведення подій.

 

Ednannia CSH logo ukr

 

Ми відкрили простір для мережування, об'єднання зусиль, обміну досвідом між організаціями громадянського суспільства та для всіх, хто має на меті посилювати громадянське суспільство. 

Наша місія -  розвивати партнерства, нові ініціативи та взаємодію громадських активістів між собою, з органами влади, з волонтерами, донорами. 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ для бронювання хабу

Увага! Плануйте подію лише після отримання підтвердження від адміністрації Хабу. Адміністрація хабу лишає за собою право відмовити у користуванні приміщенням, якщо ціль заходу не відповідає місії та меті діяльності хабу.  

ВАЖЛИВО! Перш ніж забронювати зал, ознайомтеся з правилами та умовами використання хабу - тут.

Години надання сервісу: щочетверга, 10:00-18:00

Ми знаходимося за адресою: Україна, м. Київ, вул. Еспланадна, 17 (нижче відео інструкція як нас знайти)

Приміщення хабу ІСАР Єднання. "Дім громадянського суспільства" – це  затишний простір для проведення подій, які об’єднують під одним дахом представників та представниць громадянського суспільства, які мережуються, взаємодіють, розвивають корисні партнерства, адвокатують, впливають, комунікують, підіймають важливі суспільні проблеми та шукають шляхи їх вирішення. 

Тут ви можете організувати: тренінг, навчальну конференцію, семінар, міні-форум, міжнародний з’їзд, зустріч спільноти практиків, провести інтерв’ю чи вебінар у професійній студії тощо. 

Головна мета Хабу – посилення спроможностей організацій громадянського суспільства за рахунок їхнього мережування та взаємодії як між собою, так і з іншими секторами. Тому основна умова використання приміщення Хабу –  проведення заходів для організацій громадянського суспільства, які представляють  щонайменше дві організації, або/та із залученням представників інших секторів (місцева влада, бізнес, державні інституції).

Мета роботи хабу:

1) Посилення міжсекторальної  взаємодія (ОГС, бізнес, державні інституції та органи місцевої влади) та підтримка  заходів, які спрямовані на посилення міжсекторальної взаємодії для досягнення сталості громадянського .суспільства

2) Посилення громадських ініціатив, зокрема тих, що працюють з молоддю (навчання, лекції, вебінари тощо) та ініціатив, які здатні масштабувати свої проєкти і передавати знання іншим громадським організаціям

3) Координація та менторський супровід інших громадських хабів України задля посилення їхнього організаційного розвитку.

Тож запрошуємо до мережування та співпраці! 

Комунікаційна пам’ятка!

Захід (вказати назву вашого заходу, активності) відбувся у хабі «Дім громадянського суспільства», який утримується ІСАР Єднання за підтримки Міністерства молоді та спорту України у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» (USAID).

У соцмережах просимо додавати тег сторінки @IsarEdnannia  та хештеги #CivilSocietyHOME #ДІМ_громадянського_суспільства

ЛОГО ХАБУ можна завантажити за посиланням