fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

News

Запрошуємо взяти участь у навчанні "Методи групової фасилітації ТоР". Базовий інтенсивний триденний курс проводитиметься для практикуючих тренерів з досвідом проведення тренінгів у сфері організаційного розвитку. Учасники навчання отримають можливість опанувати навички фасилітації для проведення стратегічних сесій, консультацій та інших видів послуг з організаційного розвитку.

Навчання проводитимуть фахівці ІСА-Ukraine. Учасники, які успішно опанують курс, отримають сертифікат міжнародного зразку.

Навчання відбуватиметься 25-27 березня у передмісті Києва. Учасникам компенсуватиметься проїзд та забезпечуватимуться потреби в харчуванні та проживанні.

Якщо ви бажаєте взяти участь у навчанні, будь ласка, заповніть цю реєстраційну форму до 19 березня. Перевага надаватиметься тренерам, які отримують замовлення через Платформу "Маркетплейс" cd-platform.org, проходили навчання ТоТ та активно практикують у сфері організаційного розвитку.

***

Навчання для тренерів проводиться у межах проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства", який реалізовується  ІСАР Єднання у партнерстві з Адміністрацією Президента України завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.