Конкурс має на меті зміцнення потенціалу українських організацій громадянського суспільства у сфері міжнародної адвокації. Конкурс підтримує короткострокові ініціативи, спрямовані на представлення інтересів українських ОГС на міжнародному рівні, посилення зовнішньої підтримки України та розширення мереж партнерства з міжнародними стейкхолдерами. Конкурс підтримує ініціативи, що сприяють посиленню та розширенню вже існуючих адвокаційних кампаній.
Підтримка надаватиметься ініціативам, що сприяють інтеграції українського громадянського суспільства в міжнародний політичний та експертний дискурс, а також створенню якісних адвокаційних продуктів, орієнтованих на зовнішню аудиторію.
Пріоритети конкурсу:
- Посилення міжнародного голосу українських ОГС через пряму участь представників заявника у міжнародних подіях, форумах, самітах, адвокаційних візитах, стратегічних зустрічах або заходах із міжнародними стейкхолдерами.
- Створення та просування впливового адвокаційного контенту для міжнародної аудиторії, включаючи аналітичні звіти, мультимедійні кампанії, цифровий контент у соцмережах та презентаційні матеріали, що підсилюють діючі адвокаційні кампанії.
- Налагодження партнерств з міжнародними неурядовими організаціями, аналітичними центрами, професійними асоціаціями, мережами та іншими структурами, що працюють у сферах 1) прав людини, 2) прав жінок та гендерної рівності, 3) захисту довкілля та змін клімату, 4) протидії корупції.
- Інтеграція українського громадянського суспільства у міжнародні процеси прийняття рішень, включаючи політичні консультації, моніторингові місії, експертні обговорення, підготовку позиційних заяв для міжнародних організацій та платформ.
Грантовий конкурс ІСАР Єднання передбачає формування сталої спільноти організацій, що беруть участь у міжнародній адвокації. Переможці конкурсу зможуть не лише реалізувати власні ініціативи, а й долучитися до спільного посилення голосу українського громадянського суспільства на міжнародному рівні. Учасники матимуть можливість для професійного обміну, партнерства, спільного навчання та координації зусиль задля досягнення більшої ефективності та впливу.
У випадку, якщо проєктна пропозиція передбачає участь у міжнародному заході, заявники мають підтвердити пряму участь за допомогою відповідних документів. Це передбачає, що вони залучені як спікери, модератори, учасники панелі, експерти тощо, що підтверджено офіційним запрошенням, програмою заходу або іншими матеріалами. Участь лише як відвідувачі не є пріоритетом даного конкурсу.
ПРИЙОМ ЗАЯВОК в межах цього грантового конкурсу буде здійснюватися що два місяці.
Найближчий термін подання заявок: 04 серпня 2025 року 17:00
Початок впровадження проєкту – не раніше, ніж через місяць після дедлайну подачі заявок.
Передбачається, що основна частина підтриманих проєктів у межах цього конкурсу матимуть бюджет до 400 000 гривень. Ця сума може бути змінена Відбірковою комісією відповідно до очікуваної тривалості проєкту, кількості виробленого контенту тощо.
Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись у запрошенні до участі у конкурсі грантів.