fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Історії успіху

40 000 нових донорів крові та 3000 врятованих життів: рік кампанії #Розквітай з ДонорUA

2/3 пацієнтів не отримують кров вчасно або взагалі — це історична проблема, яка існує вже кілька десятиліть в Україні. За рекомендаціями ВООЗ, для забезпечення запасу донорської крові на 1000 осіб потрібно мати 33 донації крові. В Україні цей показник минулоріч становив 13…

«Діти – наша найбільша цінність» або як ІСАР Єднання підтримав дітей з онкологічними захворюваннями

Війна значно погіршила доступ дітей з онкозахворюваннями до навчання, лікування та соціальних послуг. Чимало родин, для продовження онколікування, були примушені виїхати в інші країни або стали внутрішньо переміщеними особами, тоді як інші залишилися в місцях проживання в…

«Люди прибували до нас з одним пакетом у руках». Як підтриманий ІСАР Єднання львівський шелтер прийняв понад 1100 українців, які втікали від війни

Коли у березні 2022 до заходу України нахлинули сотні тисяч українців, які прагнули зберегти своє життя, у Львові були люди (та організації), які знайшли у собі сили розпочати роботу з новими хвилями переселенців. Так діяв і Благодійний фонд «Твоя опора» (БФ «Твоя опора»),…

«Якщо хтось із сім'ї на війні, то і вся сім'я на війні». Як проєкт USAID підтримує дружин і матерів військовослужбовців

Дружини та матері захисників не сплять в окопах, не відбивають атаки ворожої артилерії й не вивозять поранених з поля бою. Проте щодня вони перебувають під тиском обставин, тривоги, переживань, безсилля, напруження, невирішених побутових питань, адже їхня найрідніша людина…

80% того, що потрібно на війні, дають волонтери. Дослідження поведінки українців під час війни

ІСАР Єднання підтримує дослідників та дослідниць України. Цього разу мова про результати вивчення феномену самоорганізації і гуртування українського суспільства під час війни від Лариса Пильгун, фахівчині з оцінювання політик, програм і проєктів, членкині правління Української…

Освіта, яка змінила 70 життів. За кулісами проєкту для жінок з деокупованих територій від USAID, ІСАР Єднання та ГО “Фундація Проджектор”

Економічне посилення жінок з українських деокупованих територій - це значний виклик у контексті післявоєнного відновлення.  Під час переходу цих регіонів з режиму військової окупації до реінтеграції у національну структуру жінки стикаються з унікальними перешкодами у…

Як соціальний проєкт "ЛАСКА" передав на благодійність більше 1,2 млн грн та 500 тонн одягу

Благодійний магазин “ЛАСКА” був заснований 2011 року в Києві. Мета проєкту — стати частиною позитивних суспільних змін у місті, зменшуючи об’єми текстильного сміття та  допомагаючи тим, хто не має можливості забезпечити себе. Організація співпрацює з розподільчими фондами,…

Як унікальна Педагогічна ферма у Золочеві допомагає 60 родинам, які мають дітей з ментальною інвалідністю

Благодійний фонд «Милосердний самарянин» працює у містечку Золочів Львівської області з 2008 року (офіційно зареєстрований у 2012). Заснував його при церкві Блаженного Миколая Чарнецького священник УГКЦ, військовий капелан, отець Михайло Сукмановський разом зі своєю дружиною…

В умовах пандемії Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» створює умови для безпечних пологів жінкам з патологіями серця

Ще недавно жінкам, які мають складні патології серця, лікарі не радили народжувати дітей, бо йшлося про ризик для життя і матері, і немовля. Згодом це стало можливо, принаймні в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова в Києві, де працюють…

Коли громада ДІЄ. Як декілька жінок намагаються розбудовувати свою ОТГ, продукуючи плідні ідеї

Олена Самойленко, спеціальний кореспондент Платформи "Маркетплейс" Коли три небайдужі мешканки Івано-Франківщини, що мають спільне ім’я Марія і народились одна за однією у серпні, вересні та жовтні, оформлювали документи на громадську організацію, держреєстраторка сказала, що…

«Хліб мого міста» від БФ «ЛАСКА» стає візитівкою Миколаєва

Зазвичай діяльність громадських організацій максимально залежить від донорських коштів, хоча, як відомо, існує ще декілька розповсюджених варіантів отримати фінансування для дійсно важливих ініціатив. Один з них – створення соціального підприємства. Цей новий для українського…

Завдяки «Сусідським вартам» кількість правопорушень в двох селах на Київщині зменшилась на 70%

Одна з розповсюджених моделей поведінки в Україні полягає в тому, щоб критикувати владу, при цьому залишаючись осторонь проблем, які заважають жити. Але є й приклади громад, що вважають прислів’я «Моя хата з краю…» хибним і переконливо доводять, що благоустрій і стабільність є…

«Захист» з Херсона залучив населення, бізнес і донорів допомагати лікарям в боротьбі із Covid-19

Коли в березні 2020-го року пандемія Covid-19 спричинила локдаун в Україні, багато хто розгубився. Коронавірус став певним тестом на спроможність вирішувати нагальні питання для багатьох державних систем, і в першу чергу, – системи охорони здоров’я. Саме навесні 2020-го медична…