fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

ПРОСТІР ДЛЯ ПОДІЙ У КИЄВІ «ДІМ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

Ednannia CSH logo ukr

Запрошуємо вам до фізичного event-простору у центрі Києва під назвою "Дім громадянського суспільства" від ІСАР Єднання.

Головна мета "Дому" – посилення спроможностей ОГС через їхнє мережування, об'єднання зусиль, обмін досвідом та взаємодію як між собою, так і з іншими секторами.

У "Домі громадянського суспільства" ви можете організувати: тренінг, навчальну конференцію, семінар, міні-форум, міжнародний з’їзд, зустріч спільноти практиків, провести інтерв’ю чи вебінар у професійній студії тощо. 

Приміщення "Дому громадянського суспільства" від ІСАР Єднання – це  затишний простір для проведення подій, які об’єднують під одним дахом представників та представниць громадянського суспільства, які мережуються, взаємодіють, розвивають корисні партнерства, адвокатують, впливають, комунікують, підіймають важливі суспільні проблеми та шукають шляхи їх вирішення. 

Ми прагнемо:
1) Посилення міжсекторальної взаємодії (ОГС, бізнес, державні інституції та органи місцевої влади) та підтримки заходів, які спрямовані на зміцнення міжсекторальної взаємодії для досягнення сталості громадянського суспільства;

2) Посилення громадських ініціатив, зокрема тих, що працюють з молоддю (навчання, лекції, вебінари тощо) та ініціатив, які здатні масштабувати свої проєкти і передавати знання іншим ГО;

3) Координації та менторського супроводу інших громадських хабів України задля посилення їхнього організаційного розвитку.

Основна умова використання приміщення "Дому" – проведення заходів для ОГС, які представляють щонайменше дві організації, або/та із залученням представників інших секторів (місцева влада, бізнес, державні інституції).

Форма реєстрації для бронювання "Дому громадянського суспільства"

Увага! Плануйте подію лише після отримання підтвердження від адміністрації "Дому". Адміністрація event-простору лишає за собою право відмовити у користуванні приміщенням, якщо ціль заходу не відповідає місії та меті діяльності "Дому".  

ВАЖЛИВО! Перш ніж забронювати зал, ознайомтеся з правилами та умовами використання "Дому" за цим посиланням.

Години надання сервісу: щочетверга, 10:00-18:00

Ми знаходимося за адресою: Україна, м. Київ, вул. Еспланадна, 17 (нижче відео інструкція як нас знайти).

Пам'ятка для спеціалістів з комунікації. Анонсуючи чи висвітлюючи захід у "Домі громадянського суспільства", ми просимо вас додавати наступний дисклеймер:

Захід (вказати назву вашого заходу, активності) відбувся у «Домі громадянського суспільства», який адмініструється ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» (USAID)

У соцмережах просимо тегувати ІСАР Єднання (FacebookInstagramYouTubeWhatsApp) і "Дім громадянського суспільства" (Facebook, Instagram) й додавати хештеги:

#CivilSocietyHOME

#ДІМ_громадянського_суспільства

Логотипи "Дому громадянського суспільства" доступні за посиланням.