fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

 pavlovych                    Андрій ПАВЛОВИЧ, координатор SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre 

Свою діяльність у громадському секторі розпочинав з відновлення (після розпаду Радянського Союзу) скаутського руху в Україні, розвитку волонтерства та громадянської освіти. З 2005 року і дотепер пов’язує свою професійну діяльність з SALTO EECA, організацією, що надає унікальні можливості для посилення спроможності молодіжних організацій та розвиває міжсекторальне співробітництво з метою посилення впливу неурядових організацій на формування молодіжної політики у країнах присутності. Член дорадчого комітету Молодіжного Партнерства Ради Європи та Єврокомісії (EU-CoE Youth Partnership) та член робочої групи “Tools for Learning”. 

 

З 2013 року – член Правління, а з 2016 року - Голова Правління ІСАР Єднання.

 Strechansky   Боріс СТРЕЧАНСЬКИ, старший експерт Центру Філантропії (Словаччина)

Коло професійних інтересів - розвиток громадянського суспільства у посткомуністичних суспільствах та, особливо, посилення ролі фондів громад як інструменту стратегічної філантропії. Займається розвитком навчальних програм для фондів громад Європи у межах European Community Foundation Initiative (ECFI).

 

З 2013 року – член Правління ІСАР Єднання.

 Todorov   Ігор ТОДОРОВ, професор кафедри міжнародної політики, суспільних комунікацій та регіональних студій Ужгородського національного університету

З моменту народження і до 2014 року мешкав у Донецьку, був професором Донецького національного університету. Тема докторської дисертації - "Європейська та євроатлантична інтеграція України: загальнонаціональний та регіональні виміри (1991-2004 рр.)". Внаслідок російської військової агресії був вимушений залишити окупований Донецьк і тепер мешкає в Ужгороді.

Директор Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції та керівник Інформаційного Центру Європейського Союзу в УжНУ. Заступник голови Координаційної Ради Всеукраїнської Громадської ліги «Україна-НАТО». Голова секції європейської та євроатлантичної інтеграції України «Українська асоціація європейських студій».

 

З 2016 року – член Правління ІСАР Єднання.