fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Запрошуємо організації громадянського суспільства у Дніпропетровській, Запорізької, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях до участі в конкурсі проєктних пропозицій для громадських організацій, які працюють з ветеранами та членами сімей ветеранів.

14

Мета цього грантового конкурсу спрямована на реалізацію заходів, які б покращили процеси реінтеграції ветеранів на рівні громади та сприяли готовності громад до прийому ветеранів у громаду.

ПРІОРИТЕТИ

 • Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
 • Впровадження інноваційних форм прямої підтримки ветеранів та їхніх родин;
 • Покращення якості послуг, які надаються ветеранам та їхнім родинам, через взаємодію з місцевою владою.
 • Організаційна та інституційна підтримка ветеранських ГО;
 • Організація системи менторської підтримки ветеранського підприємництва;
 • Заходи з організації соціального супроводу ветеранів, членів їх сімей; 
 • Зміцнення довіри між ветеранами та місцевою владою;
 • Арт проєкти, як спосіб соціальної згуртованості ветеранів у громаді;
 • Реінтеграція ветеранів через спорт.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США (для тих, хто зареєстрований менше року тому та/або не мають досвіду впровадження грантових проєктів) до 15 000 доларів США (організації, які зареєстровані від 1 до 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 1 грантового проєкту). Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 30 вересня 2024 року. 

Строк подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом. 

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua/reestratsiya

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати наступним вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської  та Чернігівської областей;
 • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати відповідний термін реєстрації та підтверджений досвід впровадження грантових проєктів в залежності від розміру проєкту як зазначено вище;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

УВАГА! Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність, та впроваджувати проєкт на території цільових областей. 

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявки можна за посиланням: Запрошення до участі.

 

Інформаційна сесія ІСАР Єднання за даним конкурсом відбулась 26 лютого 2024. Ми зібрали питання, які найчастіше задають про грантовий конкурс, у зручному документі за посиланням: https://bit.ly/42ZAqA9

Учасники конкурсу можуть письмово або усно звертатися до ІСАР Єднання щодо уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, надіславши питання на адресу електронної пошти undp_2024@ednannia.ua  або за телефонами: 

 • 0800507745 – безкоштовна гаряча лінія 
 • 044 2010160 – міський номер телефону офісу ІСАР Єднання 

Грантовий конкурс адмініструється ІСАР Єднання за підтримки ПРООН в Україні, за фінансування програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за підтримки Королівства Нідерландів.