У межах Форуму формат "Світового кафе" буде дещо видозмінено задля найповнішого комфорту учасників та найкращого способу комунікації їх між собою. Усі учасники заздалегідь обирають тему обговорення, яка цікавить їх найдужче та розташовуються за відповідним столиком, коли в розкладі Форуму настає для цього час. Ініціатор обговорення (господар чи господиня столику) розповідають про свій досвід, роблять презентацію ідеї чи продукту та заохочують присутніх до обговорення та дискусії. Тривалість такої сесії - 50 хв. Рух учасників поміж столиками не обмежується. Зважаючи на цю модифікацію, пропонуємо називати таку активність "Українським кафе";)
Час: 12:50
Локація: Олімпійський дворик, 1 рівень
Столики:
№1. Інструменти розвитку сталості ОГС: чи можливе майбутнє без електронних рішень (Олег Левченко, Подільська агенція регіонального розвитку)
№2. Економічна самоорганізація - загублені можливості громадянського суспільства (Петро Маковський, Фонд громади "РІДНЯ")
№3. Як привести статути ОГС у відповідність до нового законодавства (Анастасія Шимчук, Український незалежний центр політичних досліджень)
№4. Роль міжнародних волонтерів у зміцненні організаційної спроможності (Оксана Дмитряк, Донецький молодіжний дебатний центр)
№5. Співпраця з бізнесом на прикладі молодіжних банків (Анастасія Попсуй, Фонд громади Приірпіння та Вікторія Аверкова, Фонд громади Вознесенська)
№6. Динамічна мережа як спосіб організації роботи великих груп людей (Тарас Плахтій, Центр розвитку української культури та самоорганізації)
№7. Від громадської освіти до громадської ініціативи (Іван Омелян, "Файне місто")
№8. Ефективний механізм взаємодіії громадських організацій та влади (Валерія Бондаренко, Громадська платформа впровадження земельної реформи в Дніпропетровській обл.)
№9. Соціальне підприємництво як спосіб досягнення життєздатності (Надія Тимошенко, "Світло надії")
№10. Сільськогосподарське дорадництво як інструмент активізації села (Роман Корінець, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України)
№11. Віртуальне право у віртуальному середовищі (Михайло Горкуша, "Інтернет-право UA")
№12. Як розвинути організацію за допомогою медіа каналу Ukraine Social Community: практичний досвід (Світлана Саламатова, Ukraine Social Community)
№13. Дієва громадська рада в Україні: добре партнерство громади, бізнесу та влади за принципом верховенства людини (Олег Олійник, Правозахисна організація "Христинівчани")
№14. Благодійний фонд як бізнес "pro bono" (Яків Рогалін, ДМБФ "Доброта")
№15. Як отримати ваучер (грант) для організаційного розвитку своєї організації (Олена Губар, ІСАР "Єднання")
№16. Як скласти добрий звіт за проектом (Валентина Дьомкіна, ІСАР "Єднання")
№17. Бібліотеки - двигун розвитку громади: можливості ефективної співпраці ОГС з бібліотеками (Ярослава Титаренко, Програма "Бібліоміст", IREX/Україна)
№18. Венчурна філантропія: як стати цікавим для соціальних інвесторів (Лариса Сідєльнік, Всеукраїнський благодійний фонд "Крона")
№19. Посилення участі громадськості у процесі судової реформи (Володимир Купрій, ТЦК - Проект USAID «Справедливе правосуддя»)
№20. Природні та культурні паттерни для сталого розвитку (Павло Арданов, Громадська спілка "Пермакультура в Україні")
№21. Тактика малих правозахисних груп: новітні технології для безпеки правозахисників (Борис Кудар, Учбово-методичний центр захисту прав людини)
№22. Як змусити місцеву влади дати кошти для підтримки ІГС? (Анастасія Красносільська, Український незалежний центр політичних досліджень)
№23. Співпраця з міжнародними волонтерами як ресурс організаційного розвитку для українських ОГС (Марат Кюрчевський, Корпус Миру)
№24. Менеджмент волонтерських груп від А до Я (Тетяна Лях, Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»)
№25. Успішна грантова заявка: чого очікують донори від ОГС на сучасному етапі (Катерина Смаглій, Європейський фонд за демократію)
№26. Нематеріальні ресурси громадських організацій: де і як знайти? (Жанна Соловйова, Житомирська обласна молодіжна громадська організація "Сучасний Формат")
№27. Роль ОГС в розбудові системи безоплатної правової допомоги в Україні (Віталій Місяць, Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги)
№28. Партнертство бізнесу та громадських організацій: універсальні принципи (Олег Давиденко, компанія "МЕТІНВЕСТ")
№29. У ритмі розвитку! Нові можливості від проекту Пакт для органіацій, зацікавлених у адвокасі (Антоніна Прудко, Пакт)