fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

News

anticovidcontest logo

Конкурс грантів «Взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей» адмініструється ІСАР Єднання за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Фінансування в межах цього конкурсу грантів буде надано за підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Швеції, Швейцарії та Нідерландів.

Цей конкурс грантів направлений на налагодження взаємодії поліції та громади на засадах партнерства. За цим напрямом до конкурсу допускаються організації із реєстрацією в Донецькій, Запорізькій або Луганській областях. Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність.

Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:

  • Донецька область: населені пункти в які розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об'єдналася, чи лише в процесі об'єднання): майбутня Добропільська ОТГ, майбутня Дружківська ОТГ, Покровськ, Мирноград, Слов`янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ, Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка і Мар’їнка, Авдіївка , з особливим фокусом на громади, що розташовані у сільській місцевості  (смт, село, селище), або інші населені пункти будь-якого типу (місто, смт, село, селище), які розташовані в межах 20 км відстані до «лінії зіткнення».
  • Луганська область: населені пункти в, які розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об'єдналася, чи лише в процесі об'єднання): Лозно-Олександрівська, Привільська, Троїцька, Нижньодуванська, Біловодська, Красноріченська ОТГ, м. Попасна, Золоте, Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Трьохізбенка, Міловський, Станично-Луганський, Новоайдарський район, , з особливим фокусом на громади, що розташовані у сільській місцевості  (смт, село, селище), або інші населені пункти будь-якого типу (місто, смт, село, селище), які розташовані в межах 20 км відстані до «лінії зіткнення».
  • Запорізька область: населені пункти, які розташовані в межах таких громад (незалежно від того чи громада вже об'єдналася, чи лише в процесі об'єднання): Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ.

Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі:

  • максимальна сума гранту для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури - 81 000 гривень;
  • максимальна сума гранту для проєктів, що не включають інвестиції в розвиток інфраструктури, але охоплюють 3 і більше цільових громад - 121 500 гривень;
  • максимальна сума гранту для проєктів, що містять інфраструктурну складову 162 000 гривень тільки для наступних громад: Луганська область: Золоте, Трьохізбенка, Попасна, Станиця Луганська і громади Станично-Луганського району, м.Щастя, с.Райгородка, с.Муратове, с. Гречишкине Новоайдарського району; Донецька область: м. Світлодарськ, майбутня Сартанська ОТГ, Мар’їнка, Красногорівка, Новгородське, Авдіївка.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій:  продовжено до 27 травня 23:59

Повний текст "Запрошення до участі в конкурсі грантів" можна завантажити тут.