fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

UNDP logo

Вказівки для усіх друкованих матеріалів, постерів, флаєрів, плакатів, листівок, а також для інфографіки, яка публікується онлайн (на сайті, в соціальних мережах): 

  • На матеріалах розміщуються логотипи ПРООН з розбудови миру, ІСАР Єднання, ЄС Прямуємо разом.  
  • Строго дотримуйтеся послідовності зображень.
  • Не змінюйте пропорції логотипів. Мінімальний розмір логотипів визначається за довжиною логотипу ООН: 45,72 міліметри.  
  • Логотипи розміщуються виключно ВГОРІ публікації та центруються по правому полю.

Оригінали логотипів у версії для друку можна завантажити ТУТ.

Якщо макет вашої публікації занадто малий, щоб вмістити всю батарею логотипів згідно цих вказівок, обов'язково зверніться за інструкціями до ІСАР Єднання, написавши листа на пошту grant@ednannia.ua 

Батарея логотипів для грантерівEU

 

 

 

 

Якщо вам потрібно добавити логотип своєї організації, ви маєте його розмістити ПІСЛЯ логотипу ІСАР Єднання та ПЕРЕД логотипом "Прямуємо разом".  Якщо ваш логотип горизонтальний, за висотою він має дорівнювати логотипу ООН. Якщо вертикальний – вертикальній плашці біля логотипу ООН.

Текст, який слід розміщувати на всіх друкованих матеріалах:

Ця брошура/звіт/публікація/відео (вписати свій варіант) виданий у межах проєкту (вказати назву свого проєкту), який впроваджується організацією (вписати назву своєї організації) за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 

Якщо публікація є об'ємною, великою за змістом, як-то брошура, методичний посібник тощо, то в кінці тексту дисклеймеру розміщується обов'язкове застереження:

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Cоюзу.