Усі інформаційні матеріали, які видаються/робляться в межах грантового проєкту, мають містити дисклеймери (текстова частина згадування донорів), логотипи донорів та затверджуватися в ІСАР Єднання перед публікацією чи друком. Для затвердження надсилайте їх на media.un@ednannia.ua
Погодження може потребувати консультацій з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру та зайняти кілька днів. Плануйте свої публікації завчасно!
1. Вказівки для друкованих матеріалів, постерів, флаєрів, плакатів, листівок, а також для інфографіки, яка публікується онлайн (на сайті, в соціальних мережах):
- На матеріалах розміщується батарея логотипів ПРООН з розбудови миру, ІСАР Єднання, ЄС Прямуємо разом.
- Дотримуйтеся послідовності зображень.
- Не змінюйте пропорції логотипів. Мінімальний розмір логотипів визначається за довжиною логотипу ООН: 45,72 міліметри.
- Логотипи розміщуються виключно ВГОРІ публікації та центруються по правому полю.
Логотипи для друку можна завантажити ТУТ.
Якщо макет вашої публікації занадто малий, щоб вмістити всю батарею логотипів відповідно до цих вказівок, обов'язково зверніться за інструкціями до ІСАР Єднання, написавши листа на пошту media.un@ednannia.ua
Батарея логотипів для грантерів. УВАГА! на місці пропуску має бути логотип вашої організації.
Якщо вам потрібно добавити логотип своєї організації, ви маєте його розмістити ПІСЛЯ логотипу ІСАР Єднання та ПЕРЕД логотипом "Прямуємо разом". Якщо ваш логотип горизонтальний, за висотою він має дорівнювати логотипу ПРООН з розбудови миру. Якщо вертикальний – вертикальній плашці біля логотипу ПРООН.
До прикладу:
У більшості випадків дозволяється використання короткого дисклеймера. Повний дисклеймер використувується у великих інформаційних, методичних матеріалах, досліженнях тощо.
КОРОТКИЙ ДИСКЛЕЙМЕР:
Ця брошура/звіт/публікація/відео (вписати свій варіант) підготовлена у межах проєкту (вказати назву свого проєкту), який реалізується організацією (вписати назву своєї організації) за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
ПОВНИЙ ДИСКЛЕЙМЕР:
Ця брошура/звіт/публікація/відео (вписати свій варіант) підготовлена у межах проєкту (вказати назву свого проєкту), який реалізується організацією (вписати назву своєї організації) за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Якщо публікація є об'ємною, великою за змістом, як брошура, методичний посібник тощо, то в кінці тексту дисклеймеру розміщується обов'язкове застереження:
Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Cоюзу.
2. Відеоматеріали також потрібно затверджувати в ІСАР Єднання перед їх релізом. Відео мають містити відповідні логотипи та текстовий дисклеймер за таким же принципом, як друковані матеріали.
3. Матеріали у соціальних мережах також погоджуються з ІСАР Єднання:
- Для ВСІХ постів у соціальних мережах є обов'язковим використання хештегу #UNRPP
- Якщо публікація - це інфографіка, ви маєте використати логотипи й текстовий дисклеймер, аналогічні тим, які використовуються для друкованих матеріалів.
- Якщо це фотографія або текстовий пост, можна не розміщувати логотипи, але потрібно вказати: Проєкт (вкажіть назву свого проєкту) реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу
4. Фотографії заходів за проєктом супроводжуйте відомостями про фотографа, наприклад, Авторство: ГО "Бахмутська мрія"/Ім'я та прізвище
5. Програма ООН із відновлення та розбудови миру у своїй діяльності використовує новий український правопис та термінологію Програми.
6. Макети наліпок на техніку та таблички можна скачати за посиланням.
Зверніть увагу, що друк наліпок необхідно робити з матовою ламінацією. Бажано не зменшувати розміри.
Рекомендуємо переглянути офіційну презентацію комунікаційних правил Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Відео вебінару презентації: