fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Новини

Запрошуємо взяти участь у регіональних обговореннях проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства України, які відбудуться впродовж липня. 6 регіональних обговорень за участю зацікавлених представників громадянського суспільства, представників місцевої влади та бізнесу покликані залучити ще ширше коло зацікавлених сторін та отримання від них пропозицій заради покращення спільного документу громадського сектору України.

Карта правових реформ для громадянського суспільства в Україні — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр. Очікується, що Карта правових реформ ляже в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Проєкт Карти доступний за посиланням: https://bit.ly/DraftLegalRoadmapCSO
Запис презентації проєкту Карти доступний за цим посиланням: https://bit.ly/2VAFWrG

Пропозиції для покращення документу надсилайте на поштову скриньку legalreformscso@gmail.com

Карта правових реформ стала напрацюванням понад 150 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України, які з березня по червень 2020 року вкладали свої знання, досвід і бачення, щоб спільно розробити візію для розвитку громадянського суспільства на наступні роки. До розробки документу у рамках надання консультацій  також долучалися представники міжнародних організацій та органів державної влади. 

Регіональні обговорення проєкту Карти правових реформ та проведення точкових консультацій із іншими зацікавленими стейкхолдерами, у тому числі органами державної влади та бізнесом є наступним етапом розробки та фіналізації документу протягом липня - серпня 2020 року.

Усі 6 регіональних обговорень відбудуться протягом липня 2020 року з 10:30 до 12:00 онлайн на платформі Zoom:

  • 9 липня  - для учасників з Вінницької, Київської, Кіровоградської, Черкаської областей.
  • 16 липня - для учасників Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей.
  • 21 липня - для учасників Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької областей.
  • 23 липня - для учасників Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та АР Крим.
  • 28 липня - для учасників Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської областей.
  • 30 липня - для учасників Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.

Щоб взяти участь у регіональних обговореннях, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням https://bit.ly/31wu4e2.  

Всім учасникам, які заповнять форму буде надіслано посилання на Zoom та детальну програму заходу за день до початку обраної події.

***

Регіональні обговорення стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку
в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання
у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).