Лідери об'єднали зусилля, щоб допомогти громадським організаціям створити ІТ-рішення для реалізації своєї громадської діяльності.
Проєкт "Сила цифрових рішень для громадського сектору" — це інтенсивна програма EPAM Україна та ІСАР Єднання, спрямована на освоєння сучасних цифрових інструментів для підвищення ефективності та видимості ініціатив громадських організацій.
Запрошуємо представників/-иць громадських та благодійних організацій долучитися до унікальної ініціативи з цифровізації своїх проєктів.
Реєстрація на програму до 12 березня включно: https://forms.gle/yDpiMJ88nAtgagMFA
На учасників/ць чекають:
● Менторська підтримка від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання;
● Ексклюзивні воркшопи: від цифрової безпеки до Agile методології;
● Шанс отримати професійну підтримку для переможців від EPAM Україна;
● Можливість зустріти однодумців та обмінятися досвідом з лідерами інших організацій.
Хто може взяти участь?
Команди організацій громадянського суспільства (чи команда з кількох ГО або БО) з 3+ учасників, зацікавлених у розвитку цифрових компетенцій та інтеграції новітніх технологій у свою роботу та проєкти.
Організації можуть бути як на ранніх етапах розвитку своїх організацій, так і представляти вже ОГС з досвідом виконання соціальних проєктів, але з обмеженим досвідом або ресурсами для інтеграції цифрових технологій.
Один з етапів програми – навчання, зокрема серія воркшопів від експертів EPAM Україна та ІСАР Єднання. Ви дізнаєтеся про:
● ІТ рішення, які ви можете використовувати у своїй діяльності;
● Особливості цифрової безпеки;
● Дизайн мислення та як його використовувати у своїх проєктах;
● Розробку успішних проєктів з допомогою технологій;
● Agile підхід у діяльності організації та проєктів.
Навчання триватиме онлайн з 18 березня до 5 квітня 2024 року. А вже 15 квітня відбудеться пітчинг проєктів (у гібридному форматі), які учасники та учасниці напрацюють за підтримки менторів програми. Переможці пітчингу отримають підтримку з IT розробкою ініціативи від EPAM Україна.
Програма відкрита до ідей у зазначених сферах, а також до інших ініціатив, що мають потенціал:
● Освітні проєкти або проєкти для навчальних установ;
● Технології для соціальних змін: розробка ІТ-продуктів для вирішення соціальних викликів або розрахунок енергоефективності, відслідковування екологічних показників, покращення доступності охорони здоров'я
● E-learning та дистанційна освіта: розвиток онлайн-освітніх ресурсів, створення електронних платформ для навчання, підтримка дистанційного навчання та мобільного навчання;
● Допомога малим бізнесам.
Від CRM-систем до сайтів і застосунків – кожна з команд представить унікальні цифрові рішення, які зроблять світ кращим.
У разі виникнення запитань, звертайтесь до менеджерки проєкту Оксани Дядюри – diadiura@ednannia.ua
Програма "Сила цифрових рішень для громадського сектору" реалізується EPAM Україна у партнерстві з ІСАР Єднання.