Чи чують молодь міжнародні організації та державні органи? Чи зможемо ми жити без міжнародної підтримки? Ці та інші гострі питання молодь підіймала під час панельної дискусії «Як забезпечити успішний формат взаємодії влади, донорів та молоді для сталості молодіжних проектів» на сьомому Всеукраїнському молодіжному заході «Молодвіж».
Панельну дискусію вже другий рік поспіль ініціює ІСАР Єднання спільно з мережею молодіжних просторів «Твори» в рамках Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства.
Дискусія відбулась за участі керівництва Фонду Народонаселення ООН, ЮНІСЕФ, проєкту USAID DG East, міністерства молоді та спорту України, Львівської міськради, Львівської ОДА, Верховної Ради України.
«В нашій панельній дискусії взяли участь більше двохсот учасників. Вона була побудована на основі відповідей на запитання, які молодь ставила в чаті «Молодвіжу». Тобто, молоді люди задавала тон у цій непростій дискусії і це радує, що молодь є проактивною в питаннях міжнародної підтримки України», - відзначає координаторка з розвитку партнерств ІСАР Єднання Ірина Бєляєва.
Цього року «Молодвіж» вимушено змінив формат роботи і був присвячений пам'яті Ярини Базилевич та її сім'ї, яка загинула 4 вересня внаслідок російського ракетного обстрілу Львова. Ярина була програмною менеджеркою заходу, тому організатори ухвалили рішення присвятити цей захід загиблим членам сім'ї Базилевич — «Молодвіж Пам’яті».
Попри все цьогорічний «Молодвіж» зібрав понад 2000 учасників, які брали участь в 21 панельній дискусії, відвідували виставки, ярмармарок та нетворкінги.