fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

PXL 20250129 130117252.MP

В умовах триваючої війни зростає суспільний запит на вміння ефективно комунікувати з ветеранами та ветеранками. У відповідь на цю потребу БО «БФ Веста»за підтримки ІСАР Єднання організували тренінг у Домі громадянського суспільства, що зібрав близько 50 учасників. Захід був спрямований на посилення спроможності ветеранських та проветеранських організацій.

Зображення WhatsApp дата 2025 01 31 о 11.16.18 874f72bc

У БО «БФ Веста»  наголошують, що не існує двох однакових ветеранів. Бо у війні беруть участь люди різного віку, професії, соціального статусу. Кожний та кожна мають унікальні життєві історії, але їх об’єднує спільний бойовий досвід. І хоча універсальної формули комунікації не існує, є кілька важливих принципів, яких варто дотримуватися:

✅ поважати досвід;
✅ вчитися слухати — іноді цього достатньо, щоб надати якісну підтримку;

✅ проявляти емпатію та співчуття без жалості;
✅ щиро цікавитися;
✅ говорити прямо та чесно.

Тренінг викликав жвавий інтерес серед учасників та став платформою для відкритої і чесної дискусії. Такі заходи допомагають краще розуміти потреби ветеранів і ветеранських організацій, а також сприяють побудові суспільства, в якому ветерани отримують гідну підтримку та повагу.