fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

1. ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНИХ ЗАХОДІВ "ШКОЛИ ФОНДІВ ГРОМАД"

 

2. Перейшовши за цими посиланнями, ви можете більше дізнатися про підтримку фондів громад та їх діяльність в Україні та світі:

The Global Fund for Community Foundations.

Всесвітня організація, що підтримує розвиток фондів громад та розвиток місцевої філантропії у світі. Глобальний фонд надає гранти та технічну підтримку фондам громад, іншим організаціям місцевої філантропії та тим організаціям, що їх підтримують. Пріоритет надається країнам, які мають  обмежений доступ до інших фінансових ресурсів (країни Латинської Америки, Африки, Азії, Близького Сходу, Центральної та Східної Європи, Центральної Азії).

Російське представництво Charities Aid Foundation (CAF Росія).

Однією з програм CAF Росія є программа розвитку фондів місцевих громад. CAF Росія підтримує становлення Російських фондів місцевих громад, надаючи консультації та фінансування. CAF Росія працює по створенню та підтримці фондів місцевих громад від консультування до вироблення комплексної стратегії розвитку.

Партнерство фондів місцевих громад Росії.

Партнерство, як і CAF Росія, підтримує створення та розвиток фондів місцевих громад через розповсюдження технологій створення та роботи таких фондів. Технології фондів місцевих громад прописані в методичній документації Партнерства.

Академія розвитку філантропії Польщі.

За сприяння Академії розвиваються фонди громад Польщі. Місія Академії – надання підтримки ініціативним групам та громадським організаціям в розвитку їхніх громад задля покращання якості життя. Програми розраховані на місцеві громадські організації, органи місцевої влади та соціально зацікавлений бізнес.

Фонд імені Ч. С. Мотта

В рамках програми розвитку громадянського суспільства Фонд підтримує зусилля, які допомагають побудові демократичних інститутів, зміцненню місцевих громад, сприянні справедливому та рівноправному доступу до ресурсів, в забезпеченні поваги до прав та різних поглядів. Фонд також надає гранти організаціям, які долучають громадян до процесів покращення їхнього життя на рівні громади; які розвивають ефективну філантропію, особливо шляхом розбудови спроможності місцевих грантодавців як на локальному, так і на національному рівнях; ефективним національним правозахисним мережам та коаліціям на їхню розбудову і зміцнення.

Фонд Тольяті

«Фонд Тольятті» заснований 19 березня 1998 для фінансування соціальних, благодійних, культурних та інших суспільно корисних ініціатив. Місія фонду - поліпшення якості життя міського спільноти через: виконання ролі каталізатора благодійної діяльності в суспільстві; реалізацію благодійних програм відповідно до потреб суспільства; створення механізму надання донорам різних послуг по втіленню їх благодійної діяльності; створення недоторканного джерела фінансування благодійних програм фонду. Основною метою фонду є надання на конкурсній основі цільових безоплатних пожертвувань на здійснення соціально значущих для міста проектів. Основною формою підтримки Фондом цивільних ініціатив є проведення різних видів конкурсів проектів. 

Fundacjа Elbl?g

Фонд було засновано у 1999 році рішенням органу місцевого самоврядування як фонд громади м. Ельблонг. Засновниками Фонду є три інституції: міська рада, Асоціація підтримки недержавних ініціатив та Торгово-промислова палата, які в символічний спосіб репрезентують місцеве самоврядування, громадські організації і бізнес. З початку існування Фонду Ельблонга виділяються кошти на розв’язання актуальних суспільних проблем міста через фінансування громадських організацій.

Fundusz Lokalny Ziemi Bi?gorajskiej

Один з перших фондів громад у Польщі, який був заснований у 1998 році. Фонд реалізовує окремі програми, спрямовані на розвиток громади та вирішенні її актуальних проблем: “Активна жінка”, “База ОГС гміни”, “Дій локально”, “Різні проблеми – одне вирішення” тощо.