fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Наші закупівлі

Ініціативний центр сприяння та розвитку громадського почину «Єднання» оголошує тендер на надання послуг проведення оцінки проміжних результатів діяльності членів консорціуму проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства»

Постачальники послуг, які мають бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції з 03.05.2023р.  до 12.05.2023 р. включно (дати закриття тендеру) на електронну адресу office@ednannia.ua (з поміткою у темі листа «тендер_ оцінка діяльності»).

Довідки за тел. (044) 2010160

Відповідальна особа  за проведення закупівлі: Софія Голота

Строк надання послуг: травень-серпень 2023 року

Технічні характеристики та обсяг:

Метою оцінки є вивчення та аналіз проміжних результатів діяльності членів консорціуму, а саме  Українського незалежного центру політичних досліджень та Центру демократії та верховенства (далі - партнери) у межах Ініціативи за жовтень  2019р. - березень 2023 р.

Основними завданнями оцінки є наступне:

- дослідити актуальність тематичної роботи партнерів у межах Ініціативи та оцінити наскільки їхня проєктна діяльність відповідає запиту та потребам сектору громадянського суспільства.

- дослідити вплив діяльності партнерів у межах Ініціативи на гармонізацію законодавства, яке регулює діяльність сектора громадянського суспільства.

-  дослідити та визначити найбільші успіхи та досягнення  партнерів у межах Ініціативи.

- оцінити прогрес у виконанні індикаторів проєкту та якість результатів роботи партнерів у межах Ініціативи.

- дослідити вплив повномасштабного вторгнення на діяльність та результативність проєкту.

- надати рекомендації партнерам Ініціативи та ІСАР Єднання щодо оптимізації діяльності у межах проєкту; масштабування діяльності та посилення впливу на гармонізацію законодавства, яке регламентує роботу ОГС.

Очікується, що за результатами оцінки будуть підготовлені індивідуальні звіти за результатами оцінки Українського центру незалежних політичних досліджень та Центру демократії та верховенства, а також узагальнений звіт за результатами оцінки двох організацій.

Терміни оцінки

●      До 22 травня: розробка та узгодження методології оцінки.

●      До середини червня: кабінетне дослідження, зокрема вивчення матеріалів Ініціативи (проєтна заявка, M&E, звіти тощо).

●      Червень-перша половина липня: інтерв’ю із представниками, членами консорціуму, донорами, зацікавленими сторонами, експертним середовищем, партнерськими органами влади тощо.

●      Друга половина липня: підготовка проміжної версії звіту та індивідуальних звітів  (для УНЦПД та CEDEM ) за результатами оцінки та внутрішнє обговорення проміжної версії звіту.   

●      Перша половина серпня: підготовка фінальної версії звіту  (коротка версія на 1-2 сторінки та повний текст звіту). 

●      Середина серпня: внутрішня презентація фінальної версії звіту.   

Детальну інформацію про оцінку можна знайти у Технічному завданні на проведення тренінгу, Додаток 1.

Для участі у тендеру потрібно надати наступні документи:

  • Чернетку методології проведення оцінки. Потрібно надати чернетку методології, яка може бути уточнена на наступних фазах дослідження.
  • Контакти учасника тендера які будуть проводити дослідження.
  • Резюме або коротка інформація про експертів, які будуть проводити дослідження.
  • Стислий опис попереднього досвіду щодо проведення дослідження та лінки на дослідницькі звіти (у разі наявності).
  • Бюджет. У пропозиції варто вказати вартість  кожного етапу оцінки.

Ключовими критеріями відбору постачальника послуг є:

  • Вартість надання послуг;
  • Досвід проведення соціологічних досліджень
  • Досвід роботи у громадському секторі.