fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Запрошуємо організації громадянського суспільства у Дніпропетровській, Запорізької, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях до участі в конкурсі проєктних пропозицій на реалізацію заходів, спрямованих на надання психологічної підтримки ветеранам і їх родинам.

11

Мета цього грантового конкурсу спрямована на покращення якості психологічних  сервісів, що надаються ветеранам та членам їх родин.

ПРІОРИТЕТИ

 • Інноваційні форми прямої підтримки ветеранів та їхніх родин, які можна масштабувати в інші громади цільової області;
 • Покращення якості послуг, які надаються ветеранам та їхнім родинам, через взаємодію з місцевою владою.
 • Створення системи підтримки психологічного здоров’я локальної громади;
 • Зміцнення довіри між надавачами психологічних послуг та споживачами психологічних послуг і отримувачами послуг;
 • Популяризація та підвищення обізнаності щодо психологічної підтримки та доступних сервісів психологічної допомоги;
 • Навчання технікам самодопомоги;
 • Подолання стигми щодо отримання психологічної допомоги;
 • Діджиталізація психологічних послуг;
 • Супервізійна підтримка психологів, що працюють з ветеранською спільнотою;
 • Інші активності, спрямовані на зміцнення психологічного здоров’я ветеранів та членів їх родин.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США (для тих, хто зареєстрований менше року тому та/або не мають досвіду впровадження грантових проєктів) до 15 000 доларів США (організації, які зареєстровані від 1 до 2 років тому та мають досвід впровадження мінімум 1 грантового проєкту). Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 30 вересня 2024 року.

Строк подачі заявок до 23:59, 5 березня 2024 року за київським часом.

Заявки на участь у цьому конкурсі грантів (проєктні пропозиції) приймаються до розгляду через онлайн систему на сайті ІСАР Єднання: http://ednannia.ua/reestratsiya

Громадські або благодійні організації, що подаватимуть проєктні пропозиції за цим конкурсом, мають відповідати наступним вимогам:

 • бути офіційно зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей;
 • мати статус неприбутковості (виключно коди неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 або 0048);
 • мати відповідний термін реєстрації та підтверджений досвід впровадження грантових проєктів в залежності від розміру проєкту;
 • мати відповідних фахівців та персонал проєкту для його реалізації (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст/бухгалтер та інших фахівців відповідно до потреб проєкту). У випадку, якщо залучення фахівців передбачається лише за умови підтримки проєктної пропозиції, описова заявка має містити ключові вимоги, що висуватимуться до кожного з фахівців, передбаченого проєктом (профільна освіта, досвід роботи, тощо).

УВАГА! Громадські організації мають подавати грантові заявки щодо реалізації проєктів в тій області, в якій ці громадські організації зареєстровані та здійснюють статутну діяльність, та впроваджувати проєкт на території цільових областей.

Переглянути детальне запрошення з інструкцією подачі заявкою можна за посиланням: Запрошення до участі.

Інформаційна сесія ІСАР Єднання за даним конкурсом відбулась 26 лютого 2024. Ми зібрали питання, які найчастіше задають про грантовий конкурс, у зручному документі за посиланням: https://bit.ly/42ZAqA9

Учасники конкурсу можуть письмово або усно звертатися до ІСАР Єднання щодо уточнення умов конкурсу, процедури подання проєктної пропозиції, надіславши питання на адресу електронної пошти undp_2024@ednannia.ua  або за телефонами: 

·        0800507745 – безкоштовна гаряча лінія 

·        044 2010160 – міський номер телефону офісу ІСАР Єднання

Грантовий конкурс адмініструється ІСАР Єднання за підтримки ПРООН в Україні, за фінансування програми «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за підтримки Європейського Союзу, та проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)» за підтримки Королівства Нідерландів.