fbpx
Безкоштовна лінія для питань щодо грантових конкурсів 0 800 50 77 45

Запрошуємо журналістів/ок реєструватися на участь у першій хвилі навчання «Що і як писати про відновлення громад: роль медіа». Тренінг відбудеться 31 травня 2023 року у м. Київ у рамках Форуму громадянського суспільства «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України». Цим сайд-івентом ІСАР Єднання розпочинає навчання для підвищення компетентності журналістів/ок у питаннях євроінтеграції та відновлення у межах проєкту “Локальні медіа та ОГС: навчання з євроінтеграції та відновлення”, що відбудеться за фінансової підтримки  Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проєкту Німецького фонду Маршалла США.

Передбачається, що учасники візьмуть участь у Форумі громадянського суспільства «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України» 30 травня, зможуть налагодити контакти, відвідати цілий ряд дискусій, в яких розкриється тематика раннього та повоєнного відновлення України з різних сторін, а 31 травня стануть учасниками навчання в межах якого:

  • зможуть обговорити з Віталієм Портніковим роль місцевих медіа у відновленні країни та виклики роботи медіа в умовах війни,
  • отримають навички створення контенту, який матиме охоплення щонайменше 30 000 контактів,
  • отримають знання по монетизації роботи місцевого ЗМІ
  • отримають знання як налаштувати роботу в соцмедіа для ЗМІ

На що це вплине: отримані навички та знання вплинуть на професійний та персональний розвиток журналістів, покращать якість інформаційних матеріалів на місцях. Місцеві медіа зможуть підвищити обізнаність громади про процеси відновлення в регіонах, про потреби і зміни, які впроваджуються.

Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/CFKCCHxsUNuahDbu9 

Кінцевий термін реєстрації 22 травня 2023р.

Організатори відшкодовуватимуть:

- проїзд у два боки (квитків не вище 2 класу),

-участь у першому дні Форуму, участь у навчальному сайд-івенті

- 1 добу проживання у м. Київ (30-31.05.2023). Програма тренінгу планується завершитися 31.05 о 18.00, у випадку обґрунтованої потреби, організатори можуть розглянути компенсацію додаткової доби проживання.

За додатковою інформацією пишіть на адресу: lubkova@ednannia.ua (Маргарита Лубкова).

Захід проводиться ІСАР Єднання за фінансової підтримки  Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проєкту Німецького фонду Маршалла США в рамках Форуму громадянського суспільства «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України».